Online ordering option coming soon!

Кориснички профил Red

Red

Корисник од 04.04.2012.

Skopje

Рецензии: 2

Просечна оцена: 4.1

Корисно: 100%

Не е корисно: 0%


09.07.2012.

4
Квалитет на храната
3
Избор на храна
4
Цени
5
Услуга

order arrived in 15 min.

04.04.2012.

4
Квалитет на храната
5
Избор на храна
3
Цени
5
Услуга

Perfect service for any kind of order.

Ми се допаѓа

BOCADO urban.fresh.food нуди голем избор на свежа, вкусна и здрава храна, според највисоките стандарди. Специјално одбраните производи, состојки и зачини, подготвени според традиционални рецепти, ќе ве натераат да уживате во класичните азиски јадења, вок, суши и останати специјалитети, задоволувајќи ги сите ваши вкусови.

  

Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...