Посна и вегетаријанска Скопје

Online ordering option coming soon!

Посна и вегетаријанска достава Скопје

Ресторани Посна и вегетаријанска Скопје

 •   

  Пицерија Занзибар

  3.9 / 4
  Наум Наумовски Борче 88А
  No online ordering
  Минимум: 400.00 MKD
  023213364

  Посна и вегетаријанска, Италијанска храна, Десерти, Сендвичи, Палачинки, Пица, Риба и морски плодови, Доручек
  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...
 •   

  Гиро Беко Центар

  Даме Груев 7
  No online ordering
  Минимум: 70.00 MKD
  023111776

  Посна и вегетаријанска, Грчка храна, Брза храна
  Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.
 •   

  MKC Club & Restaurant

  Кеј Димитар Влахов бб
  No online ordering
  Минимум: 70.00 MKD
  6090606

  Македонска храна, Посна и вегетаријанска, Интернационална храна, Пица
  Клуб и Ресторан, добра лапачка од 08 до 24:00, добро музиче, вечерни настани-концерти на многу интересни бендови и Dj-и (World music, Jazz, Rock, Современа алтернатива, електроника), одлично место за поромоции, приватни журки, видео проекции.

  Што им се допаднало неодамна на други купувачи?

  Ептен Штипска Пастрмајлија

  Промотивна понуда на пет гира
  Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче

  Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, домашно лепче

  Леб, лук, пармезан, магданос

  Рокфорд, моцарела, козјо, биено, овчо

  Салата марула во бел прелив со парчиња пармезан, лепчиња – крутонс и пилешко месо

  Салата марула со прелив во прилог со лепчиња – крутонс, парчиња пармезан, инчуни

  Павлака, ореви, краставици, лук

  Сос од домати и мелено месо, зеленчук, пармезан, сирење

  Домати, кашкавал, шунка, туна, ракчиња

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Чоколаден крем, ореви, банана, чоколаден прелив, шлаг

  Рокфорд, моцарела, козјо, биено, овчо

  Домати, кашкавал, шунка, туна, ракчиња

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Палачинки во фурна, кашкавал, шунка, домати, печурки, свински врат, болоњезе сос, пармезан

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.

  Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.

  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...

  Препораки: Посна и вегетаријанска Скопје

  Peter John
  23.04.2012.

  1
  Квалитет на храната
  3
  Избор на храна
  4
  Цени
  3
  Услуга

  Pizza was average but the spaghetti was very small and very poor, hardly some meat and sauce.

  Red
  04.04.2012.

  4
  Квалитет на храната
  5
  Избор на храна
  3
  Цени
  5
  Услуга

  Perfect service for any kind of order.

  therist
  23.09.2011.

  5
  Квалитет на храната
  5
  Избор на храна
  4
  Цени
  4
  Услуга

  Edna od podobrite pici vo skopje. Mnogu preporaclivo.

  AlexArcanum
  Кордон Блу - мора да се проба (Гиро Беко Центар)
  06.06.2011.

  5
  Квалитет на храната
  5
  Избор на храна
  5
  Цени
  3
  Услуга

  Кордон Блу е сендвичот кој го препорачувам на сите да го пробаат. За ефтина цена добивате одлично јадење.

  Една заблешка до услугата/испораката на Гиро Беко. Кога и да порачаш нешто, доставата доцни најмалку 20 мин од предвидено време.

  Tenevski
  Одличен избор (Пицерија Занзибар)
  28.05.2011.

  4
  Квалитет на храната
  4
  Избор на храна
  4
  Цени
  5
  Услуга

  Конечно можам слободно да кажам дека овој сервис работи совршено. Браво.
  Покрај брзата испорака, љубезноста и пријателската комуникација, имате и одличен вкус на приготвената храна.
  Браво дечки, така продолжете.