Online ordering option coming soon!

Гиро Беко Центар - Нарачајте храна за домашна достава

  

Гиро Беко Центар

Даме Груев 7
No online ordering
Минимум: 70.00 MKD
023111776

Посна и вегетаријанска, Грчка храна, Брза храна
Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.

Online ordering option coming soon!

Users who liked this also like

    

  Пицерија Занзибар

  3.9 / 4
  Наум Наумовски Борче 88А
  No online ordering
  Минимум: 400.00 MKD
  023213364

  Посна и вегетаријанска, Италијанска храна, Десерти, Сендвичи, Палачинки, Пица, Риба и морски плодови, Доручек
  Пицеријата Занзибар е една од првите пицерии во градот и постои од 1991 година. Покрај разните видови пица, пицеријата Занзибар нуди пастрмајлии со пастрма, вкусни пасти по оригинални италијански рецепти, палачинки, риба...
 • Информации за достава: За достава во сите населби во општините Аеродром и Кисела Вода се доплаќа 80 денари, а за сите останати области, доставата е бесплатна.

Гиро

Гиро Ала Беко Популарно

Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, домашно лепче
1 user like this. 

Гиро порција

Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче, ѕаѕики сос - во порција
  

1 х Гиро Популарно

Промотивна понуда на едно гиро
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
  

3 х Гиро Популарно

Промотивна понуда на три гира
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
  

5 х Гиро

Промотивна понуда на пет гира
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
1 user like this. 

Сендвичи

Кордон блу Популарно

Полнето пилешко месо со шунка и кашкавал, свежи салати, домашно лепче
  

Пилешки стек Популарно

Пилешки стек, свежи салати, домашно лепче
  

Плескавица

Плескавица, свежи салати, домашно лепче
  

Шарска

Плескавица, кашкавал, свежи салати, домашно лепче
1 user like this. 

Чикен нагетс - порција

Лепче, пилешки прсти, помфрит, тартар сос
  

Хот дог Популарно

Лепче, виршла
  

Хот дог со помфрит

Лепче, виршла, помфрит
  

Помфрит порција

  

Хамбургер Популарно

Плескавица, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чизбургер Популарно

Плескавица, кашкавал, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чикенбургер Популарно

Пилешки стек, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чикен нагетс сендвич Популарно

Пилешки прсти, свежи салати, помфрит, лепче, кечап, мајонез
  

Тост

Тост Ала Беко

Кашкавал, мортадела, јајце, кечап
  

Тост шунка

Шунка, кашкавал
  

Тост свински врат

Свински врат, кашкавал
  

Вегетарјански тост

Растителен кашкавал, печурки
  

Пијалоци

Кока кола

безалкохолен пијалок
  

Фанта

безалкохолен пијалок
  

Швепс

безалкохолен пијалок
  

Скопско

пиво
  

Минерална вода

  

Отворено

Понеделник09:00 - 23:00
Вторник09:00 - 23:00
Среда09:00 - 23:00
Четврток09:00 - 23:00
Петок09:00 - 23:00
Сабота09:00 - 23:00
Неделазатворено

Достава

Информации за достава: Доставата е бесплатна!

Слични ресторани Skopje

Напишете рецензија!

AlexArcanum
Кордон Блу - мора да се проба
06.06.2011.

5
Квалитет на храната
5
Избор на храна
5
Цени
3
Услуга

Кордон Блу е сендвичот кој го препорачувам на сите да го пробаат. За ефтина цена добивате одлично јадење.

Една заблешка до услугата/испораката на Гиро Беко. Кога и да порачаш нешто, доставата доцни најмалку 20 мин од предвидено време.

Прикажи ги сите...