Online ordering option coming soon!

Bocado - urban.fresh.food - Нарачајте храна за домашна достава

  

Bocado - urban.fresh.food

ТЦ Рамстор катче за храна
No online ordering
Минимум: 200.00 MKD
315 15 01

Италијанска храна, Брза храна
BOCADO urban.fresh.food нуди голем избор на свежа, вкусна и здрава храна, според највисоките стандарди. Специјално одбраните производи, состојки и зачини, подготвени според традиционални рецепти, ќе ве натераат да уживате во класичните азиски јадења, вок, суши и останати специјалитети, задоволувајќи ги сите ваши вкусови.

Online ordering option coming soon!

Паста

Таљатели Популарно

Започни со Таљатели и избери додатоци и сос
  

Пене

Започни со Пене паста и избери додатоци и сос
  

Интегрална паста Популарно

Започни со интегрална паста и избери додатоци и сос
  

Суши

Вегетеријанска ролна 9 ком.

  

Лосос ролна 9 ком.

  

Микс суши 9 ком. Популарно

1 user like this. 

Салати

Азиска салата Популарно

  

Цезар салата Популарно

Свежа салата со зеленчук и месо
  

ТАИ

Нудлс со јајце Популарно

Започни со нудлс со јајце и свеж зеленчук и избери додаток и сос по желба
  

Нудлс од ориз Популарно

Започни со нудлс од ориз и свеж зеленчук и избери додаток и сос по желба
  

Тајландски Јасминов ориз Популарно

Започни со Тајландски Јасминов ориз и свеж зеленчук и избери додаток и сос по желба
  

Интегрален ориз Популарно

Започни со интегрален ориз и свеж зеленчук и избери додаток и сос по желба
  

Вегетеријанска порција Популарно

Брокули, тиквички, печурки, соини никулци, морков, кромид, кинеска зелка, бабури
  

Отворено

Понеделник10:00 - 23:00
Вторник10:00 - 23:00
Среда10:00 - 23:00
Четврток10:00 - 23:00
Петок10:00 - 23:00
Сабота10:00 - 23:00
Недела10:00 - 23:00

Достава

Информации за достава: Испораката ја врши самиот ресторан.

Слични ресторани Skopje

Напишете рецензија!

Red
Super Fast
09.07.2012.

4
Квалитет на храната
3
Избор на храна
4
Цени
5
Услуга

order arrived in 15 min.

Прикажи ги сите...