Online ordering option coming soon!

Гиро Беко - Нарачајте храна за домашна достава

Гиро Беко

Јане Сандански ББ
No online ordering
025210060

Минимум: 70.00 MKD
Гиро Беко е првото гиро во градот, отворено во 1978 година. Сеуште постои со истиот врвен квалитет и брза услуга.
Посна и вегетаријанска, Грчка храна, Брза храна
  
Online ordering option coming soon!

Гиро

Гиро Ала Беко Популарно

Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, домашно лепче
  

Гиро порција

Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче, ѕаѕики сос - во порција
  

1 х Гиро Популарно

Промотивна понуда на едно гиро
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
  

3 х Гиро

Промотивна понуда на три гира
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
  

5 х Гиро

Промотивна понуда на пет гира
Свинско или пилешко месо, домати, кромид, кечап, сенф, помфрит, лепче
  

Сендвичи

Кордон блу Популарно

Полнето пилешко месо со шунка и кашкавал, свежи салати, домашно лепче
  

Пилешки стек Популарно

Пилешки стек, свежи салати, домашно лепче
  

Плескавица

Плескавица, свежи салати, домашно лепче
  

Шарска Популарно

Плескавица, кашкавал, свежи салати, домашно лепче
1 user like this. 

Чикен нагетс - порција Популарно

Лепче, пилешки прсти, помфрит, тартар сос
  

Хот дог

Лепче, виршла
  

Хот дог со помфрит Популарно

Лепче, виршла, помфрит
  

Помфрит порција

  

Хамбургер Популарно

Плескавица, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чизбургер

Плескавица, кашкавал, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чикенбургер

Пилешки стек, свежи салати, помфрит, кечап, мајонез
  

Чикен нагетс сендвич Популарно

Пилешки прсти, свежи салати, помфрит, лепче, кечап, мајонез
  

Тост

Тост Ала Беко

Кашкавал, мортадела, јајце, кечап
  

Тост шунка

Шунка, кашкавал
  

Тост свински врат

Свински врат, кашкавал
  

Вегетарјански тост

Растителен кашкавал, печурки
  

Пијалоци

Кока кола Популарно

безалкохолен пијалок
  

Фанта

безалкохолен пијалок
  

Швепс

безалкохолен пијалок
  

Скопско

пиво
  

Минерална вода

  

Достава

Информации за достава: Доставата е бесплатна!

Отворено

Понеделник09:00 - 23:45
Вторник09:00 - 23:45
Среда09:00 - 23:45
Четврток09:00 - 23:45
Петок09:00 - 23:45
Сабота09:00 - 23:45
Недела12:00 - 23:15

Напишете рецензија!

Не постои ниту една рецензија за овој ресторан. Бидете први што ќе оставите препорака!

Users who liked this also like

  Пица Фамилија
  3

  АВНОЈ 18 3/3
  No online ordering
  022432020

  Минимум: 99.00 MKD
  Пица Фамилија е сервис за испорака на храна (пици, пастрмајлии и сендвичи) кој работи согласно со HACCP стандардите за производство и дистрибуција на храна. Користи исклучиво млечен кашкавал во производството на пиците, сите продукти се свежи и квалитетни, подготвени како за своја душа!
  Македонска храна, Пица
    
 • Информации за достава: Доставата е бесплатна!